מדי ייצוג בעיצוב אישי ומוצרי פרסום יחודיים

מידע מקצועי

כיום קיים מגוון רחב של בדים עם הרכבים שונים של כותנה ויסקוזה פוליאסטר ועוד.

להלן נפרט את היתרונות והחסרונות של הבדים:

ככלל עדיף שהבגד יהיה 100% כותנה סרוקה (בהמשך נפרט) לחולצות עבודה ארוג ולטריקו סרוג

היות ועלויות של הכותנה גבוהות בדרך כלל משלבים את הכותנה עם עוד מרכיב פוליאסטר (גם מרכיב זה חשוב שנדע מה טיבו מכיוון שתגובתם שונה מאדם לאדם)

הפוליאסטר למעשה גורם ליציבות באריג, דוהה פחות, עמיד בכביסות ודורש מעט גיהוץ וכן חיי מדף ארוכים.

כיום מיושם בד משולב של 65% פוליאסטר עם 35% כותנה בז'קט שף בחולצות אלגנט וחולצות עבודה כאשר השוני בין הקטגוריות הוא עובי החוט וסוג האריגה כמושם שישנם רמות של חוזק חוט איכות הצביעה בהתאם לארץ מוצא של יצור הבד רוב הבדים מגיעים מסין ומעט מארה"ב והודו.

בתשרי משתמשים בבדים באיכות טובה ביבוא מסין ומארה"ב וכן עושים יבוא של בדים לצריכה עצמית של העסק בחולצו טריקו וסווצ'ר וביבוא של מוצר מוגמר. בתשרי מייצרים טריקו, סווצ'רים וחולצות כותנה ליקרה לפי דרישת הלקוח עם גימור של צווארון V ניקי או צווארון רגיל, מגוון כיסים בחזית בשרוול כיס פנימי (לתעשיית המזון) שליף בצדדים כאשר בטריקו ההרכב הוא 100% כותנה סרוקה.

בבדים איכותיים של 60 גרם (משקל אופטימלי לטריקו)
בסווצ'ר 70% כותנה 30% פוליאסטר כאשר כל היבוא מגיע לארץ עם מרכיב בדיוק הפוך 70% פוליאסטר 30% כותנה (בין הבודדים שעדיין מייצרים סווצ'ר בארץ).

ניתן לקבל טריקו משולב עם 10% ליקרה ו90% כותנה כמו כן ניתן להדפיס על החולצות מגוו הדפסות

1) הדפסת טרנספר פחות מומלץ פחות עמיד בכביסות והצבעים אינם "חיים"

2) הדפסת משי (מומלץ)

3) הדפסת משי מתנפחת (כשמה כן היא)

אנו מקפידים על איכות המוצר ולכן גזרת החולצות מתבצעת בהתאם לדרישת הלקוח ובהתאמה אישית וכמו כן, כל מוצר עובר בסוף התהליך בדיקת איכות לפני הקיפול והאריזה.

במוצרים כמו ביגוד חם שמשולבים בהם כפתורים וסקאים (פסבול, אלכסון) אילו מיוצרים בישראל ואנו לא נשענים על סקטים מיבוא (פחות עמידים בכביסות).

כפתורים ניתן לקבל במגוון צבעים וגדלים ניתן לצבוע על צבע בהתאמה לסרט / בגדל לפי דרישת הלקוח.