מדי ייצוג בעיצוב אישי ומוצרי פרסום יחודיים

אודות החברה

תשרי מדי יצוג הוקמה ב 1995 למתן פתרונות הלבשה והנעלה בתחום מדי ייצוג ובגדי עבודה. בהמשך דרכה על מנת לאפשר ללקוחות רכישות יעילות ומגוונות תחת קורת גג אחת, הורחב תחום העיסוק גם למוצרי פרסום ומתנות לעובדים.
תשרי מתמחה בעיצוב, ייצור ושיווק בגדי עבודה ומדי ייצוג, מוצרי פרסום ומתנות לאירועים ולוועדי עובדים ומספקת שירותי גרפיקה הדפסה ורקמה.
תוצרתה משווקת ללקוחות עסקיים בענפים שונים כגון: תעשייה, מלונאות, הסעדה, אירועים ,רפואה מוסדות ציבוריים וממשלתיים, יחידות צה"ליות ובתי ספר.

תשרי מצליחה לשמור על ייחודה ואיכותה בזכות אישיותו וכישוריו של העומד בראשה. יצחק גברא מנכ"ל החברה מאמין שקשר ישיר עם הלקוח הינו תנאי חשוב להתאמת המוצר ללקוח.
יצחק מקפיד על מעורבותו בכל אחד מהשלבים החל מפגישת היכרות עם הלקוח תוך שימת דגש על הצרכים המיוחדים של הלקוח, רק לאחר שלמד ועמד על כל הנקודות החשובות הוא עובר יחד עם הלקוח לשלב בחירת הקונספט המתאים ובחירת הדגמים והבדים המתאימים תוך התייחסות לתקציב העומד לרשות לקוחותיו. לאחר מכן הוא מלווה את כל תהליך הייצור של הפריטים השונים כולל עבודה ישירה עם המעצבות הגרפיות וכלה בביקורת של תהליך הרקמה וההדפסה.

תחומי התמחות:

  • תשרי לעבודה: חלוקים, מקטורנים, מכנסיים, סרבלים, כובעים, סינרים, אפודים זוהרים ועוד.
  • תשרי לייצוג: חולצות, מכנסיים, ז'קטים, עניבות, מטפחות, ווסטים ועוד.
  • תשרי לחיילים: טריקו, פליזים, קפוצ'ונים, כובעים ועוד.
  • תשרי נעליים: נעלי בטיחות, מנהלים, טיולים, ספורט, נעליים לעמידה ממושכת ועוד.
  • תשרי לפרסום: עטים, תיקים, שעונים ועוד מגוון מוצרים.

לקוחות תשרי נהנים מחוויית רכישה הכוללת יחס אישי, דגמים מיוחדים ואיכותיים ושירות ללא פשרות. תשרי מבצעת כל עבודה במהירות ובזמינות ונותנת מענה למצבים משתנים אצל לקוחותיה.

לפרטים נוספים, לקביעת פגישה ולהזמנות, צרו עמנו קשר ונשמח להיענות.

 

03-6811322

03-6811322